Opening hours

Här kan ni läsa om öppettiderna på Herrgårdscampingen. Under låg- och vintersäsong har receptionen varierande öppettider så om ni planerar att besöka oss under den här perioden rekommenderar vi att ni tar kontakt med oss först så att vi kan planera för er ankomst. Hjärtligt välkomna!

Reception & Shop 2018

2.1-5.1 Tue-Fri 10.00-14.00
6.1-7.1 Sat-Sun Closed
8.1-27.3 Mon-Fri 09.00-15.00
Sat-Sun Closed
28.3-1.4 Wed-Sat 09.00-20.00
Sun 09.00-18.00
2.4-26.4 All days 09.00-16.00
27.4-22.5 All days 09.00-18.00
23.5-27.5 Wed-Sat 09.00-22.00
Sun 09.00-20.00
28.5-14.6 All days 09.00-20.00
15.6-12.8 All days 08.00-22.00
13.8-19.8 All days 09.00-20.00
20.8-2.9 Mon-Thu 09.00-18.00
Fri-Sat 09.00-20.00
Sun 09.00-18.00
3.9-30.9 Mon-Thu 09.00-16.00
Fri-Sat 09.00-18.00
Sun 09.00-15.00
1.10-23.12 Mon-Fri 09.00-15.00
Sat-Sun Closed
24.12-25.12 Mon-Tue Closed
26.12-28.12 Wed-Fri 10.00-14.00
29.12-31.12 Sat-Mon Closed